image
image

Fiziksel ofise bağlı kalmadan faaliyet gösterebileceğiniz sanal ofis sistemlerimiz ile her an her yerden işinizi rahatlıkla yürütebilmek istemez misiniz?

Sanal ofis hizmetlerimiz ile;

İşletmeniz için yasal ofis adresi ve kurumsal irtibat numarası sağlıyoruz. Operasyonel süreçlerinizi yürütmenizin önündeki zaman ve mekan engellerini kaldırıyoruz. Ofis giderlerinizi azaltıyor, sorumluluklarından muaf olmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle, geleneksel ofis içerisinde yürütülen tüm çalışmalarınızı ofise gelmeden gerçekleştirmenize olanak tanıyoruz. Şirketinize gelen telefonları sizin adınıza yanıtlıyor ve talebiniz doğrultusunda raporlayarak sizlerle paylaşıyoruz. Kargolarınızı teslim alıyor ve güvenle muhafaza ediyoruz. Tek kişilik şahıs işletmesi sahipleri, freelance çalışanlar, kolektif yapılanmalar, yeni girişimciler, mekâna bağlı kalmadan çalışmak isteyenler, sahada faaliyet gösteren şirketler ve daha nicesi için maliyet avantajlı, işlevsel sanal ofis hizmetimizi devreye sokuyoruz. Kaliteden ödün vermeden, marka vizyonunuza yaraşır profesyonel ofis altyapınızı düşük maliyetle oluşturmak için hemen bizimle irtibata geçin.

Bize katılın ve hemen işinizi büyütmeye başlayın.

“Artık iş dünyasının küçücük bir odayla çevrili sınırları yok” diye çıktığımız yolda “çalışmanın daha iyi bir yolu olmalı” dedik ve şimdi de Bağdat Caddesi/Suadiye’deki prestijli ofisimizde sizlere sunacağımız e-Çalışan inovatif sanal ofis hizmetleriyle karşınızdayız!

Hizmetlerimiz

Kilitli dolaplar

7/24 güvenlik

Sınırsız çay/kahve

Toplantı odaları

Günlük temizlik

Kolay ulaşım / metroya yakın

Posta ve kargo hizmeti

Atıştırmalıklar

Güler yüz

Yazıcı

İbadet alanı

Taze meyve ikramları

Mutfak alanı

Sekreterlik

Yüksek hızlı internet