Paylaşımlı Ofis

Günümüzde çalışma trendleri gelenekselden uzaklaşmakta ve yepyeni biçimlere evrilmektedir. Çalışma ortamları ve çalışma şekilleri de buna paralel olarak değişmektedir. Paylaşımlı ofisler de bu değişimin bir parçası olarak hayatımıza girmiştir.

Paylaşımlı ofisler yalnızca bilgisayarınızı yanınıza alıp çalışmaya başlayabileceğiniz ortak kullanılan fiziki ofislerdir. Daha çok freelancer’lar, e-çalışan’lar, bireysel çalışanlar ya da ofis maliyetlerini azaltmak isteyenlerin tercih ettiği paylaşımlı ofislerde diğer kiralayanlarla birlikte çalışırsınız. Paylaşımlı ofis ortamlarında ihtiyacınız olan çalışma, dinlenme, iş geliştirme ve networking ortamını bulursunuz. Çalışma sürenizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda saatlik, günlük veya aylık olarak planlayıp, çevrenizdeki diğer çalışanlarla iş birliği kurma şansına sahip olursunuz.

Tüm bu avantajların yanında, normal bir ofiste fazladan personel istihdam ederek sahip olacağınız sekreterya, çağrı karşılama, kargo karşılama, yüksek hızlı internet gibi birçok hizmete de erişebiliyor olacaksınız.

image
image
image
image
Hizmetlerimiz

Kilitli dolaplar

7/24 güvenlik

Sınırsız çay/kahve

Toplantı odaları

Günlük temizlik

Kolay ulaşım / metroya yakın

Posta ve kargo hizmeti

Atıştırmalıklar

Güler yüz

Yazıcı

İbadet alanı

Taze meyve ikramları

Mutfak alanı

Sekreterlik

Yüksek hızlı internet

Bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimizden faydalanmaya başlayarak, yüksek işletim maliyetlerinizi düşürüp, bütçenizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Email

  • sanalofis@ecalisan.com

Adres

  • Bostancı mah. Havacı Binbaşı Mehmet Sokak Cengiz Bey Apartmanı No:18/1
  • Kadıköy/İstanbul

İletişim Formu