Toplantı Odası

Fiziksel olarak bir ofise ihtiyaç duymayan freelancer, e-çalışan ya da serbest çalışanlar, sahada aktif çalışan girişimciler ya da mevcut ofisinde yeterli bir toplantı odası olmayan organizasyonlar için, modern ve şık bir dekorasyona ve güçlü bir teknik altyapıya sahip toplantı odası kiralama hizmeti sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve imkanlara sahip olan toplantı odalarımızda dilerseniz misafirlerinizi ağırlayabilir, dilerseniz ekip toplantılarınızı ya da iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Toplantı odası kiralama hizmetimizde süreyi kendiniz belirlersiniz. İhtiyaçlarınıza göre toplantı odalarımızı saatlik, günlük, haftalık sürelerde ve farklı kişi sayıları için kiralayabilirsiniz.

image
image
image
image

Toplantı sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz Projeksiyon, LCD ekran, Beyaz tahta, Ses sistemi ve mikrofon, toplantı kamerası gibi ekipmanlar kullanımınıza hazırdır ve bu ekipmanların kurulumu ve kullanımı için teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Toplantılarınız için davet ettiğiniz misafir karşılama hizmetimiz mevcuttur. Siz henüz gelmemiş olsanız bile toplantı için ofisimize gelen tüm ziyaretçiler bizim misafirlerimizdir ve her biri en iyi şekilde ağırlanır.

Hizmetlerimiz

Kilitli dolaplar

7/24 güvenlik

Sınırsız çay/kahve

Toplantı odaları

Günlük temizlik

Kolay ulaşım / metroya yakın

Posta ve kargo hizmeti

Atıştırmalıklar

Güler yüz

Yazıcı

İbadet alanı

Taze meyve ikramları

Mutfak alanı

Sekreterlik

Yüksek hızlı internet

Bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimizden faydalanmaya başlayarak, yüksek işletim maliyetlerinizi düşürüp, bütçenizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Email

  • sanalofis@ecalisan.com

Adres

  • Bostancı mah. Havacı Binbaşı Mehmet Sokak Cengiz Bey Apartmanı No:18/1
  • Kadıköy/İstanbul

İletişim Formu