Video Çekim ve Canlı Yayınlar

Influencer ve dijital marketing uzmanları, vloggerlar, sosyal medya fenomenleri, sosyal ve dijital medya kullanıcıları, tüm doğrudan satış profesyonelleri ve temsilcileri için düşük maliyetli, son teknoloji ses, ışık, kamera ve yüksek hızda internet altyapısı hizmetlerimizle İstanbul’un en prestijli bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi/Suadiye’de hizmetinizdeyiz.

Kitlenize ulaşmak, sosyal medyadaki varlığınızı sürdürmek, güçlendirmek, online toplantı ve canlı yayınlarınızı yapmak, seminerler düzenlemek için oldukça yüksek olan altyapı ve ekipman maliyetlerine katlanmanıza gerek yok.

image
image
image
image

Profesyonel ışık ve aydınlatma sistemlerinden gelişmiş ses sistemlerine, profesyonel kameralardan Premium Zoom hizmeti ve yüksek hızda internet altyapısına kadar ihtiyacınız olan tüm teknolojik altyapı ve sistemlerine uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Sadece yayınlarınızda değil, eğitim ve seminerlerinizde de yanınızdayız!

Tek kullanım için online toplantı platformlarına yüksek ücretler ödemeyin. Toplantı ve eğitimlerinizin en verimli şekilde geçebilmesi için ihtiyacınız olan Zoom Premium üyelik, profesyonel, geniş açılı toplantı kamerası, toplantı mikrofonu ve tüm bunları sorunsuz kullanmanızı sağlayan yüksek hızda internet altyapımızla hizmetinizdeyiz.

Siz sadece içeriğinizi üretin, geri kalan her şeyi biz düşünelim.

Hizmetlerimiz

Kilitli dolaplar

7/24 güvenlik

Sınırsız çay/kahve

Toplantı odaları

Günlük temizlik

Kolay ulaşım / metroya yakın

Posta ve kargo hizmeti

Atıştırmalıklar

Güler yüz

Yazıcı

İbadet alanı

Taze meyve ikramları

Mutfak alanı

Sekreterlik

Yüksek hızlı internet

Bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimizden faydalanmaya başlayarak, yüksek işletim maliyetlerinizi düşürüp, bütçenizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Email

  • sanalofis@ecalisan.com

Adres

  • Bostancı mah. Havacı Binbaşı Mehmet Sokak Cengiz Bey Apartmanı No:18/1
  • Kadıköy/İstanbul

İletişim Formu